اصول نماشویی ساختمان در نماهای سنگی

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 14 تير 1395 در ساعت 10 : 21 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اصول نماشویی ساختمان در نماهای سنگی

نماشویی یکی دیگر از خدمات پاکسازی و شست و شوی ساختمان ها است که به صورت اختصاصی برای نما مورد استفاده قرار می گیرد. این فرآیند کاملا تخصصی است و برای انجام آن باید از افراد متخصص و آموزش دیده استفاده کرد زیرا نماشویی یکی از جمله مشاغل پرخطر است که فرد باید به منظور انجام آن در ارتفاعات مشغول به کار شود.

نماشویی به طور کلی دارای اصول خاصی است در این میان انواع نما با ساختار ها و مصالح مختلف نیز هر کدام دارای شیوه خاص نماشویی هستند. در این مقاله قصد داریم نکاتی را در مورد اصول نماشویی در ساختمان با نماهای سنگی ارائه دهیم. سنگ های مورد استفاده برای ساخت نما دارای تنوع بسیاری هستند و برای شست و شوی هر یک از این نوع سنگ ها باید از مواد شوینده مخصوص استفاده کرد.

سنگ مورد استفاده در نمای ساختمان ها باید به گونه ای باشد که بتواند در برابر شرایط مختلف جوی و آلاینده ها مقاوم باشد. در خرید سنگ برای نما باید به ویژگی های کانی شناسی، میزان تخلخل سنگ و مقاومت آن در برابر سایش توجه کرد . این ویژگی ها می تواند در میزان دوام سنگ موثر باشند. در نماشویی نیز باید به این ویژگی های سنگ توجه کرد و بر این اساس روش مناسب را انتخاب کرد.

با نماشویی آلاینده ها و کثیفی های موجود در نما که بر اثر تردد ماشین آلات ، شرایط جوی مختلف و همچنین آلودگی هوا به وجود آمده اند، از بین رفته و ساختمان ظاهری زیبا به دست خواهد آورد. شرکت خدمات نماشویی با در اختیار داشتن نیرو های کاری فعال و آموزش دیده می تواند به صورت کاملا اختصاصی به نماشویی ساختمان شما بپردازد. ما برای شست و شوی نما متناسب با سنگ به کار رفته در نمای ساختمان از مواد شوینده با کیفیت بالا و روش های اصولی نماشویی استفاده می کنیم.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :