روش های نماشویی

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 14 تير 1395 در ساعت 10 : 23 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

روش های نماشویی

نماشویی از جمله فرآیندهای شست و شو و پاکسازی است که برای نمای ساختمان ها کاربرد دارد. شیوه ها و دستگاه های مورد استفاده برای نماشویی متفاوت هستند. بسته به ارتفاع ساختمان ها از روش های مختلف نماشویی استفاده می شود. ابتدایی ترن روش نماشویی بدین صورت بود که کارگر از طریق یک قلاب و طناب از ساختمان آویزان می شد و با استفاده از مواد شوینده به شست و شوی نما می پرداخت.

روش دیگر نماشویی که از روش قبلی پیشرفته تر و در عین حال دارای امنیت بیشتری است، استفاده از دستگاه های مخصوص است که در بالای ساختمان نصب می شوند و کارگر در داخل محفظه مخصوص قرار می گیرد و به سمت پایین هدایت می شود و به نماشویی می پردازد. در این روش کارگر در امنیت نسبتا کامل به شست و شوی نما می پردازد. برای ساختمان های بسیار بلند و آسمان خراش ها از این روش بیشتر استفاده می شود.

استفاده از واشر فشار نیز یکی دیگر از راه های نماشویی است. این روش بیشتر برای ساختمان های کم ارتفاع استفاده می شود. دستگاه واشر فشار در واقع از طریق پمپاژ آب با فشار زیاد موجب شست و شوی نما می شود . در این شیوه نماشویی باید دقت داشته باشید که نباید آب را به صورت مستقیم به سمت ساختمان هدایت کنید بلکه باید به صورت مایل پاشیده شود.

تمام روش های نماشویی ،کاری تخصصی هستند و باید برای انجام آنها از افراد متخصص و کارآزموده استفاده شود، زیرا نماشویی جز یکی از حرفه های دشوار و پر خطر است. امنیت مهم ترین نکته در نماشویی است و چون کارگر برای انجام این کار در اکثر مواقع به صورت معلق به انجام کار می پردازد، بسیار در خطر است و قبل از شروع ابتدا باید امنیت وی تضمین شود. شرکت خدماتی نماشویی دارای نیروهای مجرب است که در زمینه نماشویی به روش های مختلف آموزش دیده اند. برای سفارش و تعیین نوبت با کارشناسان ما در تماس باشید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :