نماشویی با واشر فشار

6 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 14 تير 1395 در ساعت 10 : 24 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نماشویی با واشر فشار

یکی از انواع نماشویی که معمولا برای ساختمان های با تعداد طبقات کم و خانه های ویلایی کاربرد بیشتری دارد، نماشویی با واشر فشار است. واشر فشار در واقع یکی از تجهیزات مورد استفاده در نماشویی است. این دستگاه دارای یک موتور می باشد این موتور در واشر فشار می تواند از نوع گازی و یا برقی باشد. عملکرد واشر فشار به گونه ای است که آن را به یک پمپ فشار قوی وصل می کنند از این رو آب را با سرعت و فشار بالایی به وسیله ی یک شلنگ و نازل به سمت محل مورد نظر پرتاب می کند.

فشار دستگاه واشر فشار قابل تنظیم می باشد، در نماشویی ابتدا فشار را اندکی کم می کنند تا مواد شوینده را به ساختمان اسپری کنند. برای این منظور باید از پایین به بالا مواد شوینده را اسپری نمایید. پس از این مرحله فشار دستگاه واشر فشار را افزایش داده و از بالا به پایین آب را به ساختمان بپاشید. در این نوع نماشویی باید دقت داشته باشید که زاویه انتقال آب به ساختمان باید متمایل باشد. زیرا انتقال مستقیم به دلیل فشار بالای آب، می تواند به ساختمان آسیب برساند.

نماشویی با استفاده از این دستگاه کار سختی نیست و نیازی به قرار گرفتن در ارتفاع برای این منظور وجود ندارد. با این وجود بهتر است برای این کار از افراد متخصص کمک بگیرید تا آسیبی به ساختمان وارد نشود. از جمله خدماتی که توسط شرکت نماشویی ارائه می شود، نماشویی با واشر فشار است. اگر برای نماشویی ساختمان خود نیاز به مشاوره دارید با کارشناسان ما در شرکت نماشویی تماس بگیرید تا آنها بهترین راه حل را به شما پیشنهاد نمایند.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :