نماشویی بدون داربست

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 14 تير 1395 در ساعت 10 : 22 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نماشویی بدون داربست

نماشویی به روش های مختلف انجام می شود. یکی از روش های نماشویی ، نماشویی بدون داربست است. بستن داربست برای شست و شوی نما ، هزینه های زیادی را در برخواهد داشت که در نهایت منجر به افزایش قیمت نماشویی می شود. از این رو بسیاری از افراد تمایل به انجام و شست وشوی نما بدون داربست دارند. علاوه بر این در برخی از شرایط امکان نماشویی با استفاده از داربست وجود ندارد.

امروزه رایج ترین روش برای شست و شوی نما استفاده از نماشویی بدون داربست است. این نوع نماشویی همان طور که از نام آن مشخص است، نیازی به داربست ندارد و افراد و نیرو های کار برای شست و شو از ساختمان آویزان شده و به نماشویی می پردازند. در ساختمان های نسبتا کوتاه معمولا افراد با استفاده از یک طناب از ساختمان آویزان شده و به شست و شو می پردازند.

اما به منظور نماشویی آسمان خراش ها و برج ها در اغلب موارد از کابین های مخصوص برای انتقال نیروی کار به قسمت های مختلف نما استفاده می کنند. به طور کلی افراد برای نماشویی باید دارای مهارت بالایی باشند. این کار یکی از مشاغل سخت است که دارای خطر و ریسک بالایی است. بنابراین رعایت نکات ایمنی و استفاده از تجهیزات با کیفیت و استاندارد از ضروریات نماشویی به ویژه نماشویی بدون داربست است.

علاوه بر این اگر شما در حال عقد قرار داد برای نماشویی با یک شرکت خدماتی هستید، حتما اطمینان حاصل کنید که نیروهای کار در شرکت ارائه دهنده خدمات دارای بیمه باشند تا در صورت بروز حادثه به مشکل مواجه نشوید. شرکت خدماتی نماشویی از شرکت های فعال در زمینه نماشویی بدون داربست است که می تواند به نحو احسن به شست و شوی نمای ساختمان شما بپردازد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما در تماس باشید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :