نماشویی ساختمان های با نمای سنگ گرانیت

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 14 تير 1395 در ساعت 10 : 22 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نماشویی ساختمان های با نمای سنگ گرانیت

یکی از سنگ های گران قیمت و بسیار زیبا که برای نما  در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد، سنگ گرانیت است. در این مقاله قصد داریم در مورد نماشویی ساختمان هایی که دارای نمای گرانیتی هستند، نکاتی را برای شما کاربران عزیز ارائه دهیم. اگر دارای ساختمان با نمای گرانیتی هستید، توصیه می کنیم قبل از نماشویی ابتدا این مقاله را مطالعه نمایید.

به طور کلی می توان گفت سنگ گرانیت در میان آن دسته از سنگ هایی که برای نما مورد استفاده قرار می گیرند، گران قیمت تر است از این رو نماشویی آن نیز به مراتب حساس تر خواهد بود زیرا آسیب رسیدن به آن می تواند هزینه های زیادی را به دنبال داشته باشد.

 در نماشویی ساختمان های دارای نمای گرانیتی از دستگاه واتر جت استفاده می شود. در هنگام استفاده از این دستگاه برای شست و شوی نما، آب را با کمترین فشار به سمت نما پرتاب می کنند تا آسیبی به سنگ وارد نشود. نماشویی این نوع ساختمان ها نیاز به وقت و دقت بسیار بالا دارد. لازم به ذکر است که این نوع سنگ ها بسیار با دوام هستند و یکی از انواع مصالح ساختمانی با دوام به شمار می روند.

از ویژگی سنگ گرانیت که برای نما مورد استفاده قرار می گیرند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این نوع سنگ ها در برابر نفوذ آب بسیار مقاوم هستند.
  • سنگ گرانیت در برابر اثر ضربه نیز از خود مقاومت نشان می دهد.
  • این نوع سنگ برای استفاده در محیط های صنعتی مناسب و ایده ال است.
  • سنگ گرانیت دارای ظرافت و همچنین درخشندگی بسیاری است از این رو علاوه بر نما از این سنگ در کفپوش و قاب های دیواری نیز استفاده می شود.

شرکت خدماتی نماشویی با داشتن سال ها تجربه در زمینه نماشویی و شست و شوی نماهای مختلف، آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می باشد. برای نماشویی ساختمان های گرانیتی خود با کارشناسان ما در تماس باشید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :