اتاق خواب عروس، جدیدترین ایده های سال

اتاق خواب عروس مهم ترین و اصلی ترین بخش منزل برای تازه عروس و داماد ها می باشد. عروس خانم ها معمولا دوست دارند یک دیزاین اختصاصی و بی نظیر برای اتاق خوابشان داشته باشند. اتاق خواب، نه تنها برای زمان عروسی و به خانه ی بخت رفتن بلکه در زمان های دیگری مانند ولنتاین، سالگرد ازدواج، تولد هر زوج و…احتیاج به تزیین و زیبا سازی دارد. شما می توانید بدون هزینه ی زیاد و با استفاده از خلاقیت خود و اطرافیان دکوراسیون اتاق خود را زیبا و شیک تزیین کنید.

ما در اینجا می خواهیم شما را با ایده هایی آشنا کنیم تا بتوانید با استفاده از این ایده ها زمینه ی زیبا سازی دکوراسیون اتاق خواب عروس را فراهم کنید. برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب وسایلی مانند پرده، سرویس خواب و روتختی نقش بسزایی دارد. انتخاب سرویس خواب چوبی یا فلزی به زیبایی اتاق شما می افزاید، البته که امروزه عروس خانم ها بیشتر سرویس خواب چوبی و سفید را می پسندند. رنگ سفید یکی از رنگ هایی می باشد که بیشترین زیبایی را برای اتاق شما به ارمغان خواهد آورد. شما می توانید رنگ سفید را رنگ اصلی اتاق خواب خود قرار دهید و رنگ دیگری را به عنوان مکمل آن انتخاب کنید. رنگ های شاد می توانند بهترین گزینه برای شما باشد. شما می توانید ایده های جذاب طراحی اتاق خواب را هم مشاهده کنید.

ایده هایی جهت تزیین اتاق عروس با وسایل ساده

 • بهترین راه و ساده ترین راه برای این امر استفاده از گل، اعم از طبیعی و مصنوعی می باشد.
 • شمع یکی از وسایلی است که می توان با استفاده از آن، فضایی رویایی برای اتاق خواب عروس ایجاد کرد.
 • رنگ قرمز در بین ما ایرانی ها نشان دهنده و مظهر عشق و علاقه است. شما می توانید از رنگ قرمز نیز برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب خود استفاده کنید.
  از بادکنک های قرمز، گل های قرمز استفاده کنید.
 • استفاده از تور و یا پارچه های حریر و آویز کردن آن ها در کنار تخت به شکل پرده، اتاق عروس را رمانتیک و دوست داشتنی تر می کند.
  این ایده یکی از طرح های جدید و مدرن و به روز در تزیین اتاق خواب می باشد.

 

تزیین اتاق با پرده و رنگ های زیبا و ایده هایی جهت تزیین اتاق عروس با وسایل ساده

 

تختخواب یاسی با نور پردازی جهت اتاق خواب

 

طرح هایی شیک و مدرن با نورپردازی های زیبا و خیره کننده

 تزئین دیوار اتاق عروس

دیوار، یکی از ارکان اتاق خواب می باشد که می توانید از آن برای زیبا سازی اتاق استفاده کنید.

 • استفاده از باکس های زیبا، شلف دیواری، کاغذ رنگی، برچسب های شکیل، نمای زیبایی به اتاق می دهد.
 • اگر شما می خواهید هزینه ی بیشتری برای تزیین اتاق خواب خود انجام دهید. می توانید از وسایل متناسب با مد روز مانند تابلوهای شیک و شمعدان های آنتیک بهره ببرید.
 •  نورپردازی مدرن و فوق العاده شیک، دیوارها می تواند اتاق خوابی رویایی و آرامش بخش ایجاد کند.

 

تختخواب با رنگ روشن با فرشی زیبا

تزیین دیوار اتاق خواب عروس و داماد به سبک مدرن فوق العاده زیبا که دیوار بالای تخت دارای آینه های دایره ای شکل در اندازه های مختلف بوده و طرراحی دکوراسیون این اتاق به رنگ سفید، صورتی است که فضا را بسیار دلباز نشان میدهد، همینطور کف سرامیک این اتاق که به رنگ سفید بوده و در قسمتی که تخت قرار گرفته زیر آن به شکل سنگفرش طراحی شده که یک شیشه روی آن قرار میگیرد که بسیار زیباست.البته این طرح سنگ میتواند با برچسب هم برای صرفه جویی در هزینه انجام شود.

 

استفاده از اپوکسی در اتاق خواب

طراحی اتاق عروس و داماد به سبک کلاسیک بسیار شیک و لاکچری و دارای نورپردازی فوق العاده زیبا و طراحی زمین به صورت مرداب که با طرح سنگ راه و اطراف آن آب به همراه طرح ماهی است که بسیار طبیعی و سه بعدی دیده میشود.

 

ایده هایی زیبا با گل و بادکنک جهت تزیین اتاق خواب

طراحی بسیار زیبای اتاق عروس و داماد به سبک مدرن و تزیین آن با بادکنک صورتی، خاکستری و گل برگ زرد، قرمز و روتختی سفید قهوه ای که ست با پرده اتاق و موکت بوده و بسیار زیبا و شیک میباشد.

 

طراحی و تزیین بسیار زیبای اتاق خواب عروس و داماد با ترکیب رنگ های صورتی، خاکستری و سفید بوده و بسیار شیک و زیبا میباشد.

 

اتاق خوابی رویایی و آرامش بخش با نورپردازی های زیبا

طراحی اتاق خواب عروس و داماد بسیار شیک و زیبا دیوار روبروی تخت خواب که تلویزیون در آن قرار گرفته در دو طرف آن دایره هایی طراحی شده که در آن نور مخفی بنفش قرار دارد و در شب بسیار شیک و زیبا میشود.

 

طرح هایی رمانتیک و دوست داشتنی برای تزیین اتاق عروس

تزیین اتاق خواب عروس و داماد با بادکنک های قرمز رنگ و تخت خواب سفید رنگ و تاج تخت و پا تختی قهوه ای رنگ ترکیب رنگ زیبایی بوجود آمده که فوق العاده زیباست.

 

طراحی بسیار زیبای اتاق خواب به سبک مدرن با تخت سفید و تزیین با گلبرگ های سرخ و شمع به صورت قلب و بادکنک های قرمز رنگ بسیار شیک و زیبا است.

طراح و تزیین اتاق خواب بسیار زیبا و رمانتیک عروس و داماد که با روتختی سفید و تخت کرم رنگ و آباژوری که در دو طرف تخت قرار دارد و گل های رز و گلبرگ های سرخی که روی تخت تزیین شده بسیار رمانتیک و فوق العاده ساده و شیک شده است.

درباره ی nbnbruop82594

مطلب پیشنهادی

بام سبز یا روف گاردن بهشتی بر پشت بام شما

بام سبز یا روف گاردن فضای پشت بام ساختمان شما، را به منظره ای متفاوت، …