جذابترین و زیباترین انواع مبل راحتی مدرن

 

شاید تا بحال بیشترین کاربری این مدل مبل راحتی را برای فضای بیرون مشاهده کرده باشید. اما در طراحی دکوراسیون های جدید، این مدل مبلمان می تواند به خوبی ست شود و یک دکوراسیون بی نظیر را خلق کند. پس اگر به دنبال متفاوت بودن و ایده های خلاقانه هستید توصیه می کنم این مدل را انتخاب کنید. چرا که اصل طراحی مبل راحتی فلزی، برپایه خلاقیت است. شما می توانید طرح های زیبا و جذاب و در عین حال خلاقانه ایی از این سبک مبلمان را پیدا کنید.

 

مبل راحتی قهوه ایی مبلمان فلزی و چوبی بسیار شیک و زیبا

مبلمان راحتی قهوه ای رنگ با فرش و میز چوبی که بر روی فرش فانتزی با ترکیب رنگ قهوه ای آبی قرار گرفته که در کنار پنجره تعبیه شده و فضای راحت و صمیمی ایجاد شده است.

 

مبلمان قهوه ایی در دکوراسیون Relief sofa مبلمان فلزی و چوبی

مبلمان ست راحتی قهوه ای همراه با میز چوبی شیشه ای با کوسن هایی با ترکیب رنگ های روشن که بر روی فرش فانتزی به رنگ نقره ای قرار گرفته و فضایی با جو صمیمی و دلباز ایجاد شده است.

 

مبلمان رنگ روشن مبلمان فلزی و چوبی شیک مدرن

مبلمان راحتی فوق العاده زیبا به رنگ کرم که با میز آینه ای بر روی موکت به رنگ کرم قرار داده شده و فضای فوق العاده شیک و لاکچری را ایجاد میکند.

 

ست سفید با پایه های فلزی Relief sofa مبلمان فلزی و چوبی

مبل راحتی مناسب برای مکان های اداری، مسکونی است که سفید رنگ میباشد و ساخته شده با اسکلت فلزی که همراه با میز شیشه ای فلزی است که بر روی پارکت رنگ قهوه ای کم رنگ در کنار پنجره قرار گرفته همچنین فضای آرام و شیکی را ایجاد کرده است.

 

مبل سفید راحتی Relief sofa مبلمان فلزی و چوبی

مبل راحتی فانتزی با رنگ های شاد و روشن با کوسن هایی با رنگ های شاد و متفاوت که همراه با میز چوبی بر روی فرش پرنقش با طرح و رنگ های متفاوت، روبروی پنجره قرار گرفته که محیطی راحت و دلچسب را ایجاد کرده است.

 

ست روشن مبلمان Relief sofa مبلمان فلزی و چوبی

 

رنگهای شاد در دکوراسیون Relief sofa مبلمان فلزی و چوبی

این طراحی و چیدمان برای فضاهایی مثل هتل، خواب مستر و اتاق خواب مناسب است که یک مبل راحتی بنفش و یک مبل تک نفره مشکی به همراه یک تخت خواب قرار دارد که یک فرش فانتزی سبز رنگ که ست رنگ با کوسن و روتختی میباشد بر روی یک موکت رنگ سفید کرم قرار دارد که محیطی آرامش بخش و راحت را ایجاد کرده است.

 

مبلمان راحتی تمام فلزی Relief sofa مبلمان فلزی و چوبی

مبلمان راحتی استیل همراه با میز استیل شیشه ای مناسب برای حیاط و بالکن است و دارای رنگ های متفاوت و نزدیک به هم مثل بنفش و صورتی بوده که بر روی یک فرش فانتزی به رنگ سبز پررنگ قرار دارد و فضای صمیمی را ایجاد میکند.

 

ست تیره و روشن مبلمان Relief sofa مبلمان فلزی و چوبی

مبلمان راحتی برای مکان های رسمی، اداری و مسکونی بوده که به رنگ نوک مدادی و با کوسن هایی با رنگ های سفید مشکی بوده که همراه با یک میز شیشه ای با اسکلت فلزی بر روی یک فرش فانتزی مشکی سفید و پشت به پنجره قرار دارد که بسیار شیک و لاکچری میباشد.

 

آبی روشن با کوسن های طرح دار Relief sofa مبلمان فلزی و چوبی

مبلمان راحتی مناسب برای دفاتر کار و منازل مسکونی به رنگ خاکستی با کوسن هایی با رنگ و طرح متفاوت بوده که در کنار یک آباژور گل شکل به رنگ نارنجی قرار دارد و پشت آن یک قاب بسیار زیبا که رنگ آن هماهنگ با فضا میباشد تعبیه شده که فضای زیبا و جذابی را بوجود آورده است.

 

ملمان پارچه ایی Relief sofa مبلمان فلزی و چوبی

مبل راحتی تخت خوابی با رنگ مات خاص که بر روی یک موکت قهوه ای رنگ در کنار گلدان طرح چوب و طرح سنگ و دیوار پشت سفید یک ترکیب رنگ آرامش بخش و ملایم و محیطی دلچسب را ایجاد کرده است.

 

مبلمان تیره ال شکل Relief sofa مبلمان فلزی و چوبی

مبل ال شکل مشکی رنگ که بر روی فرش فانتزی خاکستری رنگ قرار گرفته که این ست زیبا در کنار پنجره که پشت مبل و طراحی دیوار با رنگ مشکی سفید هارمونی زیبایی را ایجاد کرده و قابهای مشکی سفید و گلدان سفید چشم انداز فوق العاده زیبایی را ایجاد کرده است.

 

مبل راحتی Relief sofa مبلمان فلزی و چوبی بسیار شیک و مدرن و بروز

مبل راحتی با طرح و نقش برجسته صورتی ملایم و کوسن هایی با رنگ های ملایم مانند زرد و آبی ملایم با طرح دور مشکی و میز بزرگ چوبی که بر روی موکتی به رنگ قهوه ای تیره قرار دارد که چشم انداز بسیار خاص را بوجود آورده است.

 

مبل راحتی ال شکل Relief sofa مبلمان فلزی و چوبی برای دکوراسیون سبک مدرن

 

مبلمان سفید ال شکل مبلمان فلزی و چوبی فوق العاده شیک و باکیفیت

مبلمان ال شکل فوق العاده شیک و لاکچری به رنگ سفید همراه با میزی به همان رنگ در کنار یک پنجره بسیار بزرگ دایره ای شکل بر روی پارکت رنگ قهوه ای قرار گرفته که فضای فوق العاده زیبایی بوجود آمده است.

 

مبل ال شکل مبلمان فلزی و چوبی مناسب برای مکان های اداری و مسکونی

مبلمان ال شکل کرم رنگ با رنگ کوسن های متفاوت و میز سنگی شیشه ای مناسب برای نشیمن منزل و مکان های اداری

 

مبل راحتی با پایه فلزی مبلمان فلزی و چوبی دارای اسکلت فلزی

مبلمان راحتی مشکی با مبل تک نفره متفاوت مشکی سفید با بدنه اسکلت فلزی و کوسن هایی با رنگ سفید و مشکی و میز شیشه ای اسکلت فلزی پشت به پنجره و بر روی فرش فانتزی به رنگ سفید مشکی قرار دارد که ترکیب این رنگ ها تضاد زیبایی را بوجود آورده است.

 

مبل راحتی زرد رنگ مبلمان فلزی و چوبی برای منازل سبک مدرن

مبلمان راحتی فوق العاده زیبا به رنگ زرد با کوسن رنگ متفاوت به رنگ قهوه ای و مشکی که با طرح یک دوچرخه روی آن قرار دارد و همراه با یک میز سفید بر روی یک فرش فانتزی مشکی رنگ قرار دارد که محیط بسیار زیبا و فوق العاده ای را بوجود آورده است.

 

مبلمان ست سفید مبلمان فلزی و چوبی مناسب برای نشیمن

درباره ی nbnbruop82594

مطلب پیشنهادی

دکوراسیون فرانسوی دکوراسیونی لوکس و اشرافی

امروزه دکوراسیون منزل به سبک اروپایی طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. اگر …